Rychlé kontakty

tel: + 420 775 740 095
tel: + 420 777 666 601
e-mail:
Připojení k internetu

V celém středisku je zdarma připojení k internetu a v každém apartmánu naleznete satelitní televizi.

Informace

návštěvnost:
online: -
dnes: -
celkem: -

Lyžařské areály


... Jizerské hory jsou k lyžařům velmi štědré každoroční sněhovou nadílkou a pěkným počasím, i množstvím příhodných kopců s krásnými lyžařskými středisky a sjezdovkami ...


Vlek přímo v obci Zlatá Olešnice


vzdálenost od Zlatníku - cca. 400 m
Zima se přímo nabízí jak pro klasické, tak pro sjezdové lyžování. V obci je v provozu talířový lyžařský vlek v délce 600 m s převýšením cca 145 m na vrch Javorník, jehož sjezdovky jsou upravovány rolbou Bombardier s frézou.Ceník jízdného:

děti do 12 let - odpolední, dopolední : 100 Kč, celodenní 200 Kč
dospělí - odpolední, dopolední : 150 Kč, celodenní 250 Kč
bodové jízdenky - 12 jízd: 100 Kč, jednotlivé jízdy 10 Kč


Určitě navštivte stránku SKIREGION.CZ
největší lyžařská oblast v České republice, která se nachází na rozmezí západních Krkonoš a Jizerských hor. Společné jízdné !!


» WWW stránky SkiregionuLyžařský areál Kořenov – Rejdice


(Vzdálenost 4 km)

Lyžařský areál Kořenov Nachází se na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Oblast nabízí vynikající podmínky jak pro zimní, tak pro letní rekreaci. V lyžařském areálu se nachází dvousedačková lanová dráha, vleky a sjezdové tratě, které jsou pravidelně upravovány a dosněžovány s možností večerního lyžování na osvětleném svahu. Výborné jsou zde také podmínky pro běžecké lyžování s napojením na lyžařskou magistrálu.


» WWW stránky lyžařského areálu RejdiceJizerská magistrála - vyražte na běžky


(vzdálenost nástupního místa 4 km)

Jizerská magistrála - vyražte na běžky Jizerská magistrála je jedna z nejznámějších a nejnavštěvovanějších lyžařských tratí v České republice. Je dlouhá 115 kilometrů a zahrnuje různé obtížnosti běžeckého.


» WWW stránky Jizerské magistrálySki areály Vysoké nad Jizerou


(vzdálenost 6 km)

Ski areály Vysoké nad Jizerou Ve Vysoké nad Jizerou máte na výběr hned z několika lyžařských areálů : Skiareál Šachty - nově vybavený areál ve spolupráci se Snowhilem, Skiareál Větrov, Sklenařice. K dispozici jsou Vám také bežecké tratě, které jsou pravidelně udržovány Českým Skiklubem.


» WWW stránky skiareálu Šachty
» WWW stránky skiareálu VětrovSki region Rokytnice nad Jizerou a Paseky nad Jizerou


(vzdálenost Paseky - 6 km, Rokytnice - 10 km)

Ski region Rokytnice nad Jizerou a Paseky nad Jizerou Ski region je rozlohou největším lyžařským areálem v západních Krkonoších. Lyžování zde je vhodné pro začátečníky i pro prokročilé lyžaře a nejnáročnější lyžaře. Skiregion nabízí několik skiareálů se spoustou sjezdovek, které jsou z velké části zasněžovány a všechny upravovány. Pro začátečníky je zde nabízena lyžařská škola.


» WWW stránky Ski regionu Rokytnice nad Jizerou a Paseky nad JizerouLyžařský areál Parlament Desná


(vzdálenost 10 km)

Lyžařský areál Parlament Desná Lyžařský areál Parlament Desná má pro Vás připravené 3 vleky. Svahy jsou pravidelně upravovány sněžným pásovým vozidlem LAVINA PH 1400D a pro večerní lyžování jsou plně osvětleny. Ideální pro rodiny s dětmi. Včetně SKI školy.


» WWW stránky Lyžařského areálu Parlament DesnáSkiareál Harrachov


(vzdálenost nástupního místa 15 km)

Skiareál Harrachov Harrachov je jedno z hlavních krkonošských středisek se sjezdovkami všech stupňů obtížnosti, skokanskými můstky i běžeckými tratěmi.


» WWW stránky Skiareálu Harrachov


nahoruPočítadlo návštěv